FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 13767126
nr 1376 7126
STOOL
1950s. Height: 58, wear.
1950-tal. Höjd: 58 cm
Condition: slitage
600
SEK 700
Monday February 1 2021
at 19:04:23
450 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
450 kr (Robot)
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)